LANDRY & ASSOCIATES INTERNATIONAL

Wiedza jest

naszą siłą,

język,

naszą fascynacją!

LANDRY & ASSOCIATES INTERNATIONAL

Klucze do świata:

rozpowszechnianie wiedzy bez form werbalnych jest niewyobrażalne!

LANDRY & ASSOCIATES INTERNATIONAL

Pomost:

język jest elementem łączącym ludzi na całym świecie!

Landry & Associates International

Tłumaczenia i specjalistyczna korekta

checklist icon

Tłumaczenia

Sporządzamy tłumaczenia, wykonywane przez wyspecjalizowanych tłumaczy, w prawie wszystkich językach świata. Tłumaczymy teksty z wielu dyscyplin tematycznych: teksty medyczne, farmaceutyczne, urzędowe, reklamowo-techniczne, prawnicze, umowy, teksty naukowe i kreatywne ...

checklist icon

Redagowanie tekstów medycznych

Sporządzanie i redagowanie manuskryptów naukowych z uwzględnieniem wszelkich zasad i wytycznych, obowiązujących w tym zakresie oraz terminowe przygotowanie dokumentu aż do wersji, pozwalającej na jego publikację.

checklist icon

Korekta naukowa

Dobry styl jest kwestią gustu ... nie zawsze!
Redagowanie jest wyjątkowo niewdzięcznym zadaniem, a jednocześnie najważniejszym ze wszystkich. Od każdej osoby zajmującej się redagowaniem tekstu wymaga się językowej i stylistycznej wiedzy, prawidłowej oceny "kaczek dziennikarskich" i informacji niesprawdzonych, a także swoistego wyczucia intencji autora.

checklist icon

Świat bez barier językowych

Nasz profesjonalny serwis tłumaczeniowy oferuje Państwu dostęp do tłumaczy, uznawanych na arenie międzynarodowej. Firma LANDRY & ASSOCIATES INTERNATIONAL zapewni Państwu innowacyjne rozwiązania, przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi tłumaczeniowych (CAT, computer-assisted translation), co przyczyni się do pokonania barier językowych - wysokiej jakości tłumaczenia specjalistyczne, wykonywane są na i z wszystkich języków świata.

Standard Operating Procedures

Ukierunkowane wykorzystanie kompetencji językowych i specjalistycznych. Nasze "złote" zasady dotyczące profesjonalnych tłumaczeń, wykonywanych przez native speakerów, zgodne są z zasadą 4-oczu i spełniają wymagania normy DIN:

 • icon

  Tłumaczenia ukierunkowane procesowo z obiektywną kontrolą jakości

 • icon

  Obszerne słowniki fachowe zapisane w specjalistycznych bazach danych

 • icon

  Zespół wykwalifikowanych pracowników akademickich, naukowców, osób posiadających wykształcenie medyczne, adwokatów i wielu więcej

 • icon

  Międzynarodowa świeć ponad 1 000 tłumaczy

 • icon

  Przejrzysty i uczciwy model wynagrodzeń dla tłumaczeń specjalistycznych

 

Profesjonalizm

W ramach naszego serwisu tłumaczeniowego oferujemy Państwu terminowe, niezawodne i specjalistyczne tłumaczenia oraz szybką i profesjonalną realizację zleceń.

Zasięg światowy

Wysokiej jakości tłumaczenia i kompetentny serwis tłumaczeniowy na całym świecie, a także native speakerzy, wykonujący tłumaczenia najwyższej jakości z i na prawie wszystkie języki świata.

Standard (SOPs)

Działamy z zachowaniem procedur standardowych i norm DIN, co pozwala spełnić wymagania jakościowe, stawiane przez naszych klientów.